Kontakt




Generell e-post: info@stallbergsgruva.se

Telefon
073 -525 41 06 (vardagar 09-16)

Postadress

Ställbergs Gruva

c/o Eric Sjögren
Björksjön 64
712 91 Hällefors


Förfrågningar kring residens, samarbeten m.m.
samarbete
@stallbergsgruva.se 

Fastighetsfrågor
veine@stallbergsgruva.se

Vill du komma i kontakt med någon av våra medlemmar? maila: namn@stallbergsgruva.se

Organisationsnummer  
769628-0572


Bankgiro
187- 4262


Eric Sjögren
Verksamhetsledare
eric@stallbergsgruva.se
073-525 41 06

Peter Widell 
Teknisksamordnare 
peter@stallbergsgruva.se 


Carl-Oscar Sjögren 
Verksamhetsutveckling
carloscar@stallbergsgruva.se 
Karin Linderoth
Producent och formgivning
Karin@stallbergsgruva.se
073-525 86 88

Sara Parkman 
Producent 
sara@stallbergsgruva.se 


Anja Bergdahl
Producent och kommunikation
anja@stallbergsgruva.se


Alexandra Wingate
Ordförande TNEC
alexandra@stallbergsgruva.se
070-282 26 22

Veine Bartos 
Platsutvecklare 
veine@stallbergsgruva.se 


Emelie Heinlo 
Kök och resturang

emelie@stallbergsgruva.se 


Besöksadress
︎
Gruvvägen 5
714 92 Kopparberg

Instagram
︎
@stallbergsgruva

Facebook
︎
/stallbergs.gruva

Postadress
︎
Björksjön 64
712 91 Hällefors